AS 9100 Havacılık Yönetim Sistemi

AS 9100 Havacılık Yönetim Sistemi, havacılık endüstrisi için Kalite ve risk yönetimi standardıdır. AS 9100 Havacılık Yönetim Sistemi, havacılık sektöründe iş performansını ve organizasyonel dayanıklılığını geliştirmek ve risk yönetimini sağlayarak uluslararası sektörde rekabet gücü, emniyetli güvenilir ve sürdürülebilir ürünler piyasaya sunmalarına imkan vererek, az maliyetle iyi performans sergilemeleri ve sistemlerini sürekli geliştirmeleri için gerekli bir sistem olmuştur.

Dünyadaki en önemli havacılık imalatçıları ve tedarikçileri havacılık şirketleri ile iş yapmak ve hizmet vermek istiyorsa AS 9100’un belirlediği gereklilikleri yerine getirmek ve AS 9100 Havacılık Yönetim Sistemi Standardını işletmelerine almak ve sisteme göre çalışmak zorundadırlar.

Avacert Akademi olarak Belgelendirme ve Eğitim hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ile, AS 9100 Havacılık Yönetim Sistemi konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, katılımcılarımızın bilgi birikimini test etmek için pratik vaka çalışmaları ve örnek senaryolar kullanarak Standart ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim Başvuru Formu