ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Bir kuruluş çalışanlarının ve faaliyetlerinden etkilenmesi mümkün olan diğerlerinin iş sağlığı ve güvenliğinden sorumludur. Bu sorumluluk bu kişilerin bedensel ve zihinsel sağlıklarının desteklenmesi ve korunmasını da kapsar.

ISO 45001 İş sağlığı ve Yönetim Sistemi standardı, her türdeki sektörde var olan kuruluşların, faaliyetleri tüm organizasyonlara uygulanabilen, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu bir şekilde sistematik olarak ele alınıp sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde çözümlenmesi için gereksinimleri belirten bir standarttır.

Avacert Akademi olarak Belgelendirme ve Eğitim hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ile, ISO 45001 İş sağlığı ve Yönetim Sistemi standardı konusunda eğitim çözümleri sunarak yanınızdayız. Eğitimlerimizde, katılımcılarımızın bilgi birikimini test etmek için pratik vaka çalışmaları ve örnek senaryolar kullanarak Standart ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim Başvuru Formu