Avacert Akademi Hakkımızda

Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Denetim Teknik Kontrol Eğitim ve Test Hizmetleri , 2007 yılında %100 yerli sermaye ile Bursa ‘da kurulan bir sistem belgelendirme kuruluşudur.

2010 yılında TÜRKAK ‘tan  ISO/IEC  17021  standardına göre, 2019 yılında  TÜRKAK’tan TS EN ISO/IEC 17065 standardına göre   akredite olan firmamız , Avrupa komisyonu tarafından ise 2864 kimlik numarası ile NANDO sisteminde yayınlanmış Onaylanmış bir kuruluş olarak ,belgelendirme hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Denetim Teknik Kontrol Eğitim ve Test Hizmetleri,  bağımsızlık  ve gizlilik   politikalarına  bağlı kalarak  ulusal ve uluslararası alanda Sistem belgelendirme , Ürün Belgelendirme , CE  Markalama ve  Eğitim  konularında faaliyet göstermektedir.

Uluslararası belgelendirme alanında da birden fazla çözüm ortaklarıyla,tarafsız,yetkin,denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında denetim ve belgelendirme hizmetleri  veren tarafsız bir kuruluştur.

Genç  ve  dinamik yapısıyla sektörde fark yaratan firmamız ; belgelendirme alanında  verdiği  kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini  ön planda tutarak  sektörde yerini sağlamlaştırırken  her geçen gün gelişerek büyümektedir.

Avacert  Akademi  ;  2009 yılında Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri  bünyesinde    faaliyet göstermeye başlamış, bir AVACERT kuruluşudur.

Avacert  Akademi   , bünyesinde görev yapan uzman eğitmen kadrosu ve gerçekleştirdiği etkin eğitimleri ile farkındalık yaratarak sektörel ve akademik yaşamlarında katılımcılarının  bir adım daha  önde olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

‘’Avacert Akademi  ile  Kariyerinize  Yön Verin ‘’ sloganıyla 2009 yılında yola çıkmış ve bugün Türkiye’nin pek çok yerinde yönetim sistemleri,  kurumsal ve kişisel gelişim alanlarında eğitimler vermektedir.

 

Baş denetçilik eğitimleri konusunda Exemplar Global Onaylı Baş eğitim hizmetleri vermektedir.

 

Saygılarımızla,